Logo
Loading

Autorski spektakl Wojtka Oleksiewicza już 13 maja na naszej scenie

24.04.2023

Zapraszamy w sobotę 13 maja o godz. 18:00 na autorski spektakl Wojciecha Oleksiewicza, który swoją premierę miał w kwietniu 2019 r. w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

AMANT NA CZERWONYM DYWANIE to cztery opowiadania. Cztery niezależne historie. Cztery pary i ich cztery problemy.

Jest tam więc związek zdominowany przez zaborczą teściową, mąż odnajdujący alter ego, nieuświadomiona młoda dziewczyna i w końcu Ona, tęskniąca za macierzyństwem.

Świadkiem ich zmagań z życiem jest autor, który nie tylko prowadzi narrację, ale też wciela się w postaci tych opowieści. Wszystko to przeplatane jest piosenkami również autorstwa Wojtka Oleksiewicza.

Wojciech Oleksiewicz to aktor Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Poeta, autor kabaretowych tekstów i piosenek, sztuk teatralnych oraz słuchowisk radiowych, improwizator. W swoim autorskim spektaklu, przekaż Państwu w satyrycznej oprawie, jak ważnym i skomplikowanym procesem w życiu jest łączenie się w pary. Opowieść ta jest tak skonstruowana, że można się i pośmiać i powzruszać . Zapraszamy serdecznie, a za rekomendację niech posłużą te trzy zdania skreślone ręką dyrektora Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi:

“Szanowni Widzowie !!!

Z całego serca polecam spektakl “ Amant na czerwonym dywanie ‘’. Wojciech Oleksiewicz jest amantem do zakochania, mężczyzną do wszystkiego, poetą do podziwiania. Jego strofy są kunsztowne, jego wdzięk niepowtarzalny, jego poczucie humoru wyrafinowane. Obejrzyjcie autorski spektakl Wojtka. Naprawdę warto !!! “

Maciej Wojtyszko, Dyrektor artystyczny Teatru Nowego


Bilety w cenie 30 zł w sprzedaży od wtorku 25 kwietnia, od godz. 14:00 w Starym Młynie oraz online.