Logo
Loading
28 04 2023

Repertuar czerwiec2023

W czerwcu idziemy mocno w rozrywkę, szczególnie dla najmłodszych. Z doświadczenia wiemy, że na tych właśnie animacjach starsi i dorośli widzowie nieźle się bawią. 
Nie przegapiliśmy również tych najważniejszych tytułów, przez które kochamy oglądać filmy na dużym ekranie.
O
prócz maratonu Super Mario i Małej syrenki wracamy do filmu, którego nie mogliśmy przegapić w repertuarzue - czyli Strażników galaktyki. Na tym ekranie i przy tym nagłośnieniu to będzie wielka przyjemność. 

Osiem gór - liczymy, że pozwoli nam złapać głębszy, przedwakacyjny oddech. Film o podróży, odnajdywaniu w niej siebie i przyjaźni. To będzie ciekawe doświadczenie. 
Spider-Man: Poprzez multiwersum - zwiastun zapowiada świętną fabułę w komiksowym zarysie. Będzie nie tylko superbohatersko, ale zabawnie i emocjonująco. 
Całe to piękno i krew - trzymająca w napięciu jak rasowy thriller i zachwycająca wizualnie opowieść o sztuce, która ma odwagę zmieniać świat. Film zdobył Złotego Lwa na festiwalu w Wenecji oraz nominację do Oscara. Bohaterką filmu jest Nan Goldin, fotografka, buntowniczka i aktywistka.
Book Club. Następny rozdział - Akcja filmu rozgrywa się w momencie, gdy kończy się pandemia, a grana przez Steenburgen, Carol przypomina swoim przyjaciółkom o pomyśle wspólnej podróży do Włoch, o której marzyły lata temu, kiedy miały po 20 lat, zanim życie stanęło im na drodze. Teraz przyszedł czas na realizację marzenia. Zostawiając za sobą rodzinne i zawodowe uwikłania, dziewczyny mogą ponownie skupić się na sobie – czyli być przyjaciółkami, którymi były prawie przez większość życia.

W filmie zobaczymy między innymi: Diane Keaton, Jane Fonde, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Andy Garcie, Dona Johnsona oraz Giancarlo Gianniniego.
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia - to nasza czerwcowa wisienka na torcie, którą pokażemy wam premierowo. Oczywiście będziemy jeszcze grać w lipcu.
Zachęcamy także do zakupu voucherów. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w kasie kina. 
Regulamin VOUCHERÓW  

Regulamin KINA