Logo
Loading

Warsztaty performatywno-teatralne – Barcki & Śnieguła

09.09.2022

To będzie coś! Karol Barcki (Teatr Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki) i Piotr Śnieguła (Teatr Spotkań Wielu) wezmą Was na warsztat teatralno-performatywny, który pozwoli Wam wydobyć energię i kreatywność. Warsztat otwiera na teatr szybkich działań, nieoczywistych skojarzeń, dźwiękowo-rytmicznej ekspresji.

Warsztaty odbywają się w ramach 27. „Słodkobłękitów”:
- 22 września (czwartek) w godz. 18.00-21.00
- 24 września (sobota) w godz. 10.00-14.00.
Miejsce: Centrum Kultury Dziecka (ul. Rembowskiego 17, Zgierz).

ZAPISY:
Warsztat przeznaczony jest dla osób w wieku 12+.

pod adresem e-mail: aperek@starymlynzgierz.pl
lub pod telefonem: 42 716 26 18 w. 1.
Liczba miejsc ograniczona.
UDZIAŁ W WARSZTACIE JEST BEZPŁATNY.

O prowadzących:

Karol Barcki –
 koordynator wydarzeń teatralnych w Stowarzyszeniu Smartness, instruktor teatralny, 
współorganizator wielu festiwali i inicjatyw w całej Polsce (m. in. Ofensywa Teatralna w Poznaniu, Bez Kurtyny w Gnieźnie, Krzykowisko i ŚredniowieCzuj w Maszewie, Bramat i Łaknienia w Goleniowie, FAMA w Poznaniu i Świnoujściu).

Piotr „Jaszczur” Śnieguła  aktor, muzyk, kompozytor, instruktor teatralny. Od 2013 roku związany z Teatrem Brama z Goleniowa, a od 2015 członek grupy kabaretowej „Impro z Krypty” na Zamku Książąt Pomorskich. Lider formacji muzycznej „Takie Po Prostu Trio”. Klarnecista, gitarzysta w zespole muzycznym „Tarapaty”. Muzyk, kompozytor w teatrze „6 i pół” oraz w Teatrze Kingdom Of Curvy Fork. Założyciel Teatru Spotkań Wielu. Twórca autorskich warsztatów muzycznych oraz teatralnych. Autor oraz wykonawca dwudziestoczterogodzinnego spektaklu „24 spotkania świra ze świrem”. Koordynator licznych festiwali teatralnych.

ZAPRASZAMY!