Logo
Loading

30. Finał WOŚP w Starym Młynie

04.01.2022

SIE MA!!!

Zgierski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mógł wybrać lepszego miejsca na 30. Finał, niż Stary Młyn. Tak - to my będziemy gościć najbardziej gorącą, zwariowaną i zaangażowaną ekipę wolontariuszy. 

Tegoroczna orkiestrowa niedziela została zaplanowana na 30 stycznia, ale wydarzeń w całym mieście będzie oczywiście więcej, więc koniecznie śledźcie sztabowe media:

wosp.miasto.zgierz.pl 

facebook.com/wosp.zgierz

W Młynie odbędą się na pewno dwa wydarzenia:

- koncert dla dzieci na sali widowiskowej, w dn. 23 stycznia, który współorganizuje nasza filia, czyli Centrum Kultury Dziecka oraz 

- koncert główny, przed budynkiem

Z przyjemnością zdradzamy, że zapowiada się on naprawdę wyjątkowo. Zaproszeni artyści i artystki zagrają własne wersje największych hitów grupy Queen, w ramach uczczenia 30. rocznicy śmierci Freddiego Mrecury'ego. W koncercie pn. WE WILL ROCK YOU  wystąpią m.in. Julia Szwajcer, Marcel Ignaczak, Talent Kolektyw, Kasia Świątczak, Adam Adi-key Kukieła, Mateusz MN Nykiel, Kamil Meisal Szcześniak, SunShine Rec.: Gazik, Szuman, Monte, Mayorvs, Jaha Hammond Quartet oraz goście z Cieszyna - Rastafjrant. Nie zabraknie też DJ'a, bo o oprawę muzyczną zadba DJ Tarcza. 

Zapraszamy Was już dzisiaj pod Stary Młyn w godz. 15:30-20:00. Będzie mnóstwo gorących serc, zabawy, dobrego jedzenia, będzie światełko do nieba, wolontariusze z puszkami i licytacje. Wszystko oczywiście po to by zebrać jak najwięcej pieniędzy na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Jeśli już dzisiaj chcecie wspierać działania zgierskiego Sztabu - zapraszamy na ich aukcje na Allegro

GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!!