Logo
Loading

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zgierzu

26.01.2024

Stary Młyn i jego otoczenie staną się podczas nadchodzącego weekendu areną kluczowych wydarzeń tegorocznego finału Orkiestry. Przypominamy, że głównym organizatorem działań jest Sztab WOŚP Zgierz, zarejestrowany w Fundacji, a jego szefem jest ponownie Radek Tomas. Wszystkie kontakty i podział zadań między osoby odpowiedzialne za Finał w Zgierzu znajdziecie na stronie www.wosp.miasto.zgierz.pl . Tam również, jak i na Facebooku i Instagramie Wośp Zgierz znajdziecie wszystkie zapowiedzi i relacje z wydarzeń.

W samą niedzielę będzie się działo zarówno w budynku Starego Młyna, jak i w jego otoczeniu. 

  • Na parterze znajdziecie SiemaSzop i oczywiście, niezmiennie Kawiarenkę MŁYNEK.
  • Na pierwszym piętrze w sali widowiskowej cały dzień będzie funkcjonować studio live:

  • Drugie piętro to oczywiście miejsce rozliczania puszek i liczenia zebranych pieniędzy. 
  • W galerii na III piętrze znajdziecie fotobudkę 360*.
  • Mnóstwo atrakcji czeka na Was też prze Młynem:

Poza tym w otoczeniu budynku będą np. Grupa Rekonstrukcyjna Wczesnośredniowieczna GAWRA z 50. litrami barszczu białego z, kanapkami ze smalcem i ogórkiem oraz z pastą jajeczną oraz grillem. Nie zawiodły  tym roku także służby. Z WOŚP gra Policja, Straż Pożarna i wojsko. Ponadto znajdziecie u nas:  ściankę wspinaczkową, namioty z gastronomią i słodkościami, strzelnicę, badania spirometryczne, siemabus oraz Macieja Palczewskiego z Rally Corss z prezentacją auta. ;) 

Gra też nasza filia - Centrum Kultury Dziecka. O szczegółach przeczytacie na ich stronie. Ale warto tu podkreślić sobotnią zbiórk,ę krwi:


Poniżej jeszcze plakat z całym programem wydarzeń miejskich. Nie może Was zabraknąć!!!!