Logo
Loading

Bezpłatny seans w Kinie w Starym Młynie

05.09.2023

W sobotę 9 września o godz. 19.00 zapraszamy na bezpłatną projekcję filmu „Piosenki o miłości”. Seans połączony ze spotkaniem z twórcami filmu odbędzie się w ramach cyklu „Nakręć się na przyszłość” organizowanego przez KIPA i Netflix. Program realizowany w naszym województwie wspólnie z Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu to przede wszystkim warsztaty filmowe, ale także seans, dzięki któremu można podejrzeć pracę twórcy, który z mikrobudżetem osiągnął spektakularny sukces. 

Bezpłatne wejściówki można pobrać na stronie: https://bilety.starymlynzgierz.pl/ oraz w kasie MOK.

O filmie: 

„Piosenki o miłości” okazały się największym przebojem ostatniego festiwalu w Gdyni. Debiut Tomasza Habowskiego to mocny, nowy głos polskiego kina. Słodko-gorzki jak najlepszy indie popowy kawałek i uderzający w najczulsze struny – tam gdzie miłość spotyka się z kalkulacją, a pasja z karierą. 

Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?