Logo
Loading

Bilety na "Budda. Dzieciak'98" za darmo! Zobacz co trzeba zrobić.

15.03.2024

Chcecie złapać darmowe podwójne wejściówki na najnowszą produkcję Buddy?

Wspólnie z Młodzieżową Radą Miasta Zgierza szykujemy dla Was niezłe wydarzenie - pierwszy w Zgierzu pokaz filmu "Budda. Dzieciak '98" + pamiątkowy film z fotobudki 360* za zupełne 0 zł !!!

Zasady są proste:

1. Musisz być uczniem/uczennicą szkoły podstawowej (klasy 7-8) lub szkoły ponadpodstawowej z terenu Zgierza.

2. Napisz w komentarzu na Facebooku po postem w wydarzeniu, na stronie Starego Młyna, Miasta Zgierza lub Młodzieżowej Rady Miasta Zgierza dlaczego to właśnie ty masz zgarnąć podwójną wejściówkę na wydarzenie. Masz czas do czwartku 21 marca, do godziny 23:59.

3. 22 marca wybierzemy 80 najlepszych odpowiedzi, których autorzy zgarną podwójne zaproszenie. Odbiór wejściówek możliwy jest w Starym Młynie w godzinach funkcjonowania placówki. Podczas odbioru możesz zostać poproszony/poproszona o okazanie legitymacji szkolnej potwierdzającej twoją tożsamość i to, że uczysz się w zgierskiej szkole. 

4. Każdy zwycięzca/zwyciężczyni otrzyma dwie wejściówki - jedną dla siebie i drugą dla osoby towarzyszącej. Twoja osoba towarzysząca nie musi być ze Zgierza, pamiętaj jednak, że minimalny wiek uczestników to 13 lat.

To nie koniec. Zróbmy hałas i wspólnie zaprośmy @budda.7 do Zgierza. Wstawiajcie zdjęcia na relacje na FB oraz Instagramie, oznaczajcie Budda.7 , Stary Młyn, Kino w Starym Młynie i Miasto Zgierz  oraz dodajcie hasztag #buddadozgierza. Może uda się go zaprosić.

Nasze wydarzenie to nie tylko darmowy pokaz filmu. Zadbamy także o odpowiednią oprawę, fotobudkę 360 oraz konkurs z nagrodami! Będzie się działo.

ZAPRASZMY!

______________________________________________________________________________________________________________________

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Zgierz - nowoczesne miasto po godzinach" współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 i Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu Rozwój Lokalny