Logo
Loading

Cebula - kolejne wydanie już jest!

23.05.2024

Z radością przedstawiamy Wam kolejny numer Cebuli! Przyglądamy się w nim różnym zjawiskom i zachęcamy Was także do tego, by najróżniejsze trendy, czy promowane poglądy poddawać krytycznej rewizji. Przeczytacie m.in. o niebezpieczeństwach looksmaxxingu, który wypacza spojrzenie na własne ciało i o damsko-męskich wojenkach nakręcanych przez internetowe komentarze. Sprawdzimy także, jakich składników kosmetycznych warto unikać. A że mniej często znaczy lepiej, przekonacie się po artykule o idei minimalizmu.

W wydaniu także recenzje: filmu „Piep*zyć Mickiewicza” i książkowej serii „Dziedzictwo” Christophera Paoliniego. Możecie też wyruszyć z nami w podróż – po paryskich katakumbach i pięknych miastach Włoch. I nawet jeśli nie myślicie jeszcze o bambini, to warto sprawdzić co może oznaczać dziecięca histeria!

Na naszych stronach znajdziecie także: przepis kulinarny (z cebulą oczywiście), komiks, wykreślankę i zaproszenie do kolejnego odcinka wideo z cyklu „Zrób to sam”. 

Okładkę numeru zaprojektowała Agata Konieczna.

Dobrej lektury!

_______________________________________________________________________________________________________________________

Zrealizowane w ramach projektu "Zgierz - nowoczesne miasto po godzinach" współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 i Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu Rozwój Lokalny.