Logo
Loading

Co za gość w Starym Młynie?

03.04.2022

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - Artur Barciś.
Aktor, scenarzysta i reżyser, absolwent Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi,  
szerokiej publiczności znany z ról komediowych (m.in. seriale "Ranczo" i "Miodowe lata"). Miłośnicy filmu pamiętają także jego role w "Znachorze", "Dekalogu" czy "Dwóch księżycach".

Jest laureatem "Kryształowego Granatu" dla "najkomiczniejszego aktora", przyznanego na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu. W 2021 opublikował wywiad-rzekę "Aktor musi grać, by żyć" (rozmowa z Kamilą Drecką). 

Bardzo się cieszmy, że tym razem spotkanie z cyklu "Co za gość" odbędzie się na naszej sali widowiskowej. Zapraszamy w czwartek 14 kwietnia,  na godzinę 18.00. 

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać na Długiej 41 A od poniedziałku 04.04, od godz. 9:00. Prosimy mieć na uwadze, że jedna osoba może pobrać maksymalnie dwa bilety.

Cykl "Co za gość" organizowany jest od 2019 roku przez Urząd Miasta Zgierza. W ramach spotkań do Zgierza zaproszono m.in. Annę Dymną, Krzysztofa Vargę, Andrzeja Strejlaua, Łukasza Orbitowskiego, Joannę Trzepiecińską, Grażynę Błęcką-Kolską i Adama Ferencego.