Logo
Loading

Colours of Tango - show na Dzień Kobiet

21.02.2022

SOBOTA, 5 MARCA, GODZ. 18:00

Nie macie pomysłu jaki prezent kupić z okazji Dnia Kobiet lub jak wartościowo spędzić ten dzień? Najlepszym pomysłem będzie bilet na wyjątkowy i klimatyczny koncert COLOURS OF TANGO w Starym Młynie. 

Colours of tango to niezwykła podróż do Argentyny z początków ubiegłego wieku, gdzie na przedmieściach Buenos Aires zrodziła się jedna z najbardziej barwnych kultur świata. Tango argentyńskie to nie tylko zmysłowy i namiętny taniec, ale także różnorodna i poruszająca muzyka tworzona z pasją, pod wpływem skrajnych emocji. Miłość do tanga połączyła dwoje młodych, łódzkich muzyków oraz argentyńskiego śpiewaka Oscara Ovejero, dając początek wspólnemu projektowi artystycznemu Colours of tango. 

Oscar Ernesto Ovejero, jako rodowity mieszkaniec Buenos Aires, niewątpliwie tango ma we krwi. W jego naturalnym i pełnym temperamentu śpiewie, usłyszeć można esencję tanga w najczystszej postaci. Towarzyszy mu duo instrumentalistów młodego pokolenia, wykształconych w akademiach muzycznych w Polsce i Austrii - Aneta Salwińska (harfa) i Konrad Salwiński (akordeon). Muzycy, mający na swoim koncie liczne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej, wykorzystują bogactwo brzmienia swoich instrumentów, przedstawiając własne aranżacje utworów dawnych mistrzów tanga. Inspirowani muzyką Piazzolli, Villoldo czy Gardela odkrywają przed publicznością cały wachlarz kolorów tanga. 

Zespół koncertował już na scenach Polski, Austrii, Niemiec i Wielkiej Brytanii, został także uhonorowany Certyfikatem Academia Nacional del Tango.

Tez nie możecie się już doczekać tej muzycznej uczty?

BILETY są już dostępne w naszej siedzibie. 
Cena: 30 zł/os. 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 42 716 26 18, wew.1