Logo
Loading

Czas ogólnopolskich wizyt w zgierskim MOKu

23.05.2024

W połowie maja mieliśmy przyjemność  dwukrotnie gościć w Starym Młynie osoby z różnych części Polski. We wtorek 14 maja Zgierz i MOK odwiedziła grupa absolwentek i absolwentów różnych programów Szkoła Liderów - w tym także zgierzanki i zgierzanie. Spotkanie było wyjątkowym, bo jednym z 30 w całej Polsce z okazji XXX- lecia Fundacji. 

Za współpracę przy organizacji tej wizyty i pokazanie atutów miasta dziękujemy: Stowarzyszeniu EZG, Miastu Tkaczy Park Kulturowy, Fundacji Ochrony Mebli Zabytkowych Oraz Dziedzictwa Kultury W Polsce D.O.M. , Kawiarni Młynek, Muzeum Miasta Zgierza, Młodzieżowej Radzie Miasta Zgierza

Natomiast 20 maja gościliśmy członków i członkinie Stowarzyszenie Dyrektorów i Dyrektorek Samorządowych Instytucji Kultury  . Rozmawiano o potrzebach zmian w sektorze kultury, wymieniano doświadczenia.

Cieszymy się, że Miejski Ośrodek Kultury w Starym Młynie jest coraz istotniejszym punktem na kulturalnej mapie Polski, łączy potencjały i staje się przestrzenią dialogu ogólnopolskiego.