Logo
Loading

Emisja głosu/zajęcia wokalne

Muzyka

czwartki/piątki


Czy jesteś osobą, która od zawsze lubi śpiewać, ale chcesz polepszyć swoje umiejętności i śpiewać bardziej świadomie? A może chcesz nauczyć się od podstaw jak działa twój głos i co robić, żeby śpiewać zdrowo? 

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK i masz 10 lat lub więcej, to serdecznie zapraszamy Cię na zajęcia emisji głosu, które pomogą Ci odkryć techniki śpiewu klasycznego i rozrywkowego oraz pozwolą w pełni wykorzystać Twój potencjał!

Prowadząca: Katarzyna Jakubowicz - absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Łodzi w klasie śpiewu na wydziale wokalnym, studentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku wokalno-aktorskim oraz edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej. Posiada tytuł muzyka zawodowego w specjalności fletu poprzecznego. Od wielu lat śpiewa w zespołach wokalnych i chórach, doskonali umiejętności w śpiewie solowym. 

Konkretna godzina spotkań będzie ustalana z każdą osoba po deklaracji chęci uczestnictwa w zajęciach w danym dniu. 

Cena: 60 zł/godzina

Regulamin uczestnictwa w zajęciach

Regulamin płatności za zajęcia

Zarządzenie dot. wysokości opłat za zajęcia

Opłaty za zajęcia można wnosić przelewem na konto Miejskiego Ośrodka Kultury: 62 8783 0004 0021 6339 2000 0001 w tytule wpisując rodzaj zajęć, imię oraz nazwisko uczestnika i miesiąc, którego dotyczy płatność lub osobiście w naszej siedzibie w Starym Młynie - kartą lub gotówką