Logo
Loading

Emisja głosu/zajęcia wokalne

Muzyka

czwartki/piątki

CENA: 50 zł/godzina
wiek: od 10 r. ż.
/obowiązują zapisy/

Czy jesteś osobą, która od zawsze lubi śpiewać, ale chcesz polepszyć swoje umiejętności i śpiewać bardziej świadomie? A może chcesz nauczyć się od podstaw jak działa twój głos i co robić, żeby śpiewać zdrowo? 

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to serdecznie zapraszamy Cię na zajęcia emisji głosu, które pomogą Ci odkryć techniki śpiewu klasycznego i rozrywkowego oraz pozwolą w pełni wykorzystać Twój potencjał!

Prowadzenie: Katarzyna Jakubowicz - absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Łodzi w klasie śpiewu na wydziale wokalnym, studentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku wokalno-aktorskim oraz edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej. Posiada tytuł muzyka zawodowego w specjalności fletu poprzecznego. Od wielu lat śpiewa w zespołach wokalnych i chórach, doskonali umiejętności w śpiewie solowym. 

Konkretna godzina spotkań będzie ustalana z każdą osoba po deklaracji chęci uczestnictwa w zajęciach w danym dniu. 

Opłaty za zajęcia można wnosić przelewem na konto Miejskiego Ośrodka Kultury: 62 8783 0004 002 16339 2000 0001 lub osobiście w naszej siedzibie w Starym Młynie - kartą lub gotówką