Logo
Loading

Formacja taneczna OHANA Junior

Zajęcia

wtorki i czwartki

Mała formacja "Ohana Junior" jest grupą przygotowawczą do grupy tanecznej OHANA i mogą w niej uczestniczyć osoby w wieku 8-12 lat.

Treningi odbywają się we wtorki, godz. 16:30-18:30 i czwartki, godz. 16:00-17:30.
W wybrane soboty i niedziele będą się odbywać zajęcia dodatkowe dla solistek/solistów z formacji.

Młode tancerki i młodzi tancerze zaczynają tu swoją przygodę z tańcem, by w przyszłości móc reprezentować MOK na turniejach i mistrzostwach tanecznych, w zakresie tańca jazzowego, modern jazzu i tańca współczesnego. 

Nabór uzupeniający do formacji Ohana Junior: w sezonie 2023/24 jest przeznaczony dla dzieci od ukończenia 8 roku życia, które wcześniej rozpoczęły edukację taneczną i chcą ją kontynuować.


Trenerką formacji jest Natalia Matusiak – licencjonowana tancerka i choreograf oraz przyszła magister pedagogiki tańca i choreografii. Kilkukrotna Mistrzyni Polski, wieloletnia trenerka grup turniejowych.

Cena: 70 zł miesięcznie

Regulamin uczestnictwa w zajęciach   

Regulamin płatności za zajęcia

Zarządzenie dot. wysokości opłat za zajęcia

Opłaty za zajęcia można wnosić przelewem na konto Miejskiego Ośrodka Kultury: 62 8783 0004 0021 6339 2000 0001 w tytule wpisując rodzaj zajęć, imię oraz nazwisko uczestnika i miesiąc, którego dotyczy płatność lub osobiście w naszej siedzibie w Starym Młynie - kartą lub gotówką