Logo
Loading

Galowy koncert Jubileuszowy z okazji 55-lecia ZPiT Boruta

14.06.2022

Rok 2022 jest rokiem szczególnym w historii Zespołu Pieśni i Tańca Boruta ze Zgierza. Grupa obchodzi jubileusz 55-lecia istnienia. Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury wraz z komitetem organizacyjnym jubileuszu organizują galowy koncert, który odbędzie się w nowej hali im. Zgierskich Olimpijczyków na obiektach MOSiR, przy ul. Wschodniej 2. Będzie to wyjątkowe, barwne, folkowe widowisko z udziałem aż 80 tancerzy i tancerek, reprezentujących trzy pokolenia - od przedszkolaków do seniorów. Zespół przygotowują Anna Bednarz - choreografka oraz Jan Mucha - kierownik muzyczny zespołu oraz kapeli.

Koncert główny odbędzie się w sobotę 25 czerwca, godz. 17:00. 

Z racji bardzo dużego zainteresowania wydarzenia a jednocześnie ograniczonej na hali liczbie miejsc dla publiczności - komitet organizacyjny Jubileuszu podjął decyzje o zorganizowaniu drugiego koncertu, w niedzielę 26. czerwca, o godz. 13:00. Na oba wydarzenia obowiązywać będą wejściówki. Dostępne od 15 czerwca w Starym Młynie. 

Zapraszamy!!

WYDARZENIE NA FACEBOOKu

Patronat Honorowy nad jubileuszem objął Prezydent Miasta Zgierza - Przemysław Staniszewski. Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie. 

Koncert jubileuszowy nie odbyłby się też bez wsparcia sponsorów: Banku Spółdzielczego w Zgierzu, firmy Ciechanowski oraz DSC Automotive. Dziękujemy!


Galeria