Logo
Loading

Grzegorz Dolniak – stand-up "Lifehack"

03.08.2022

Uważnie przysłuchujemy się głosom mieszkańców i mieszkanek Zgierza, śledzimy sceny innych domów kultury w Polsce i nie mamy wątpliwości, że tego typu spektakle komediowe, to coś, co koniecznie musie pojawiać się repertuarze naszych wydarzeń. 

W środę 3 sierpnia, upubliczniona została jesienna trasa Grzegorza Dolniaka, znanego stand-upera, stąd i my już uruchomiliśmy sprzedaż biletów na wydarzenie, które odbędzie się dopiero 22 października br. Ten stand-up będzie jednym z elementów świętowania rocznicy otwarcia Starego Młyna.

Grzegorz Dolniak wraca w najnowszym programie pt."Lifehack"! Jeden z najbardziej ekspresyjnych komików w Polsce ponownie zabiera nas w podróż po swoich odjechanych życiowych obserwacjach. Przyjdź i sprawdź jak Lifehack wciąga bez reszty! Wydarzenie potrwa około 1,5 h, przed Grzegorzem wystąpi support. Stand-up odbędzie się w ramach obchodów 1. urodzin Starego Młyna. 

Bilety w cenie 50 zł są już tu: https://bilety.starymlynzgierz.pl/repertuar  i rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Grzegorz Dolniak – komik, konferansjer, prezenter telewizyjny, producent wydarzeń artystycznych. Od kilkunastu lat związany ze sceną i estradą. Swoje pierwsze kroki stawiał w kabarecie zdobywając najwyższe laury na wszystkich znaczących festiwalach w kraju. Od 2013 roku poświęcił się karierze solowej – najpierw jako dziennikarz i prezenter telewizyjny, a od 2016 roku z powodzeniem zajmując się stand-upem. Jego stand-up to mieszanka scenicznej charyzmy popartej wieloletnim doświadczeniem, niespożyta energia przekładająca się na charakterystyczną ekspresję i cała masa humoru obserwacyjnego wbijającego szpilę w absurdy otaczającego nas świata.

 ZAPRASZMY!

https://www.facebook.com/events/1897197343822147