Logo
Loading

Hanna Śleszyńska wkrótce na scenie Starego Młyna

07.09.2023

W pierwszy poniedziałek października zobaczymy i usłyszymy na scenie Starego Młyna jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek - Hannę Śleszyńską. 

HANNA ŚLESZYŃSKA to artystka uniwersalna - aktorka teatralna,  filmowa i telewizyjna. Jest obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem. Swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musiacalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno-kabaretowe. Przez długie lata była gwiazdą "Kabaretu Olgi Lipińskiej" i filarem "Gali Piosenki Biesiadnej" Zbigniewa Górnego. Wraz  z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą tworzy formację kabaretowo-estradową "Tercet czyli Kwartet".

Zagrała w wielu filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Z tych ostatnich największą popularność przyniosły je role: gosposi Jadzi w "Rodzinie zastępczej", siostry Eugenii Basen w "Daleko od noszy" i pani Irenki w "O mnie się nie martw". Systematycznie występuje w kilku warszawskich teatrach i jeździ po Polsce z recitalami wokalnymi.

O tym wszystkim opowie już 2 października w rozmowie z red. Leszkiem Bonarem, przeplatając to najpopularniejszymi piosenkami ze swojego repertuaru. Start recitalu i spotkania: godz 18:30

Bilety w cenie: 50 zł/os. będą dostępne już od 12 września - w kasie MOK oraz w systemie online.