Logo
Loading

Jest wiosenna CEBULA

07.03.2023

Przed Wami drugi numer młodzieżowej gazety Cebula. W tym wydaniu znajdziecie sporo powalentynkowych refleksji – zarówno w formie komiksowej, jak również recenzji literackich i filmowych. Cebula skupia się jednak przede wszystkim na tym, co autentycznie rozpala nasze serca, dlatego zachęcamy do lektury relacji z 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Z tym numerem ruszamy także z nowym cyklem wywiadów „Milo mi poznać… Odkrywamy zgierskie talenty”. Tym razem rozmawialiśmy z charakteryzatorką - Karoliną Dębowską. 

W gazecie przeczytacie także o takich zjawiskach jak zakupy w lumpeksach, które swoich fanów mają niemal w każdej grupie wiekowej oraz o sportach, które można uprawiać wspólnie ze swoim czworonogiem. Aktualny numer poszerzony jest o część rozrywkową – znajdziecie w Cebuli krzyżówkę i zgierską wykreślankę. Nie zabraknie także strony poświęconej poezji! 

Okładkę numeru zaprojektował Jan Andrzejczak. Redakcję tworzą: Jan Andrzejczak, Krzysztof Andrzejczak, Kalina Biernacka, Oliwia Gałązka, Aleksandra Garbolińska, Agata Konieczna, Aleksandra Krysicka, Wojciech Medyński, Jakub Potakowski, Julia Słomka, Gabrysia Smulczyk, Alicja Ślaska, Barbara Wieczorek i Anna Zmitrowicz.

Nowego numeru szukajcie oczywiście w Starym Młynie.

Miłej lektury!