Logo
Loading

KASIA MOŚ - recital na rozpoczęcie tegorocznej Majówki

08.04.2022

KUP BILET

Zapraszamy na wspaniale muzyczne wydarzenie inaugurujące Majówkę 2022.
Już 30 kwietnia o godz. 19:00 na scenie Starego Młyna wystąpi doskonała wokalistka, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017r.) - KASIA MOŚ.
Szerokiej publiczności znana jest również z programu telewizyjnego „Must be the Music” – była finalistką III edycji. Wzięła też  udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
W repertuarze recitalu znajdą się zarówno własne utwory wokalistki, jak i covery.


Kasia Moś ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracowała z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg. Świętego Marka”.

Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”.

W 2015 roku wydała swój debiutancki album „Inspination”.

W 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów.
W maju 2021 odbyła się premiera płyty “MONIUSZKO200”, która została nagrana z orkiestrą AUKSO. Album składa się z CD + DVD w wersji koncertowej z sali NOSPR w Katowicach. Są to nowe interpretacje utworów Stanisława Moniuszki we współczesnych aranżacjach