Logo
Loading

Kino w Starym Młynie – repertuar na kwiecień!

28.03.2022

Wiemy, że już nie mogliście doczekać się kinowego repertuary na kwiecień.
Mamy nadzieję, że warto było czekać, bo w naszej ofercie znalazło się sporo dokładnie wyselekcjonowanych i świetnie recenzowanych filmów.

Zobaczycie polskie produkcje: "Inni ludzie" na podstawie powieści Doroty Masłowskiej, "Piosenki o miłości" – wydarzenie na ubiegłorocznym festiwalu w Gdyni, czy familijny "Za duży na bajki" z świetnymi rolami Karoliny Gruszki, Doroty Kolak i Andrzeja Grabowskiego.

Nie zabraknie także zagranicznych nowości, takich jak piękny dokument "Duch śniegów" z muzyką Nicka Cave'a, czy pełne zwrotów akcji filmy "Wszystko wszędzie naraz" i "Ambulans". W przedświąteczny klimat wprowadzi Was i Wasze pociechy animowany "Zając Max. Misja pisanka".  

Kiedy do kina? Pełen repertuar wraz z opisami filmów znajdziecie na tej podstronie.

Odwiedźcie nas koniecznie!

Bilety dostępne przed seansem w cenach:
- 20 zł normalny
- 16 zł ulgowy (przysługuje dzieciom do lat 6, dzieciom i młodzieży szkolnej do ukończenia szkoły średniej, za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej)
- 18 zł studencki i seniorski (przysługuje studentom_tkom za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji emeryta_tki / rencisty_tki)