Logo
Loading

Koncert Laury Milczarek i przyjaciół

08.10.2022

Nie musimy szczególnie podkreślać, że w MOKu bardzo bliskie nam jest wspieranie i promowanie zdolnych, zgierskich artystów i artystek. Dlatego z ogromną radością zapraszamy wszystkich na koncert młodej wokalistki ze Zgierza - LAURY MILCZAREK, uczestniczki The Voice Kids, który odbędzie się 25 października o godz. 18:00.

Laura Milczarek uczy się w IV klasie Szkoły Podstawowej nr 12 w Zgierzu. Jest Laureatką wielu konkursów wokalnych o randze Ogólnopolskiej i Międzynarodowej. W tym roku wzięła udział w 5. edycji programu rozrywkowego The Voice Kids, gdzie doszła aż do etapu bitew w drużynie Dawida Kwiatkowskiego.

Laura ma wiele pasji i zainteresowań, m.in projektowanie ubrań, taniec, śpiew oraz nauka gra na gitarze. Na co dzień swój głos szkoli w zgierskiej Niepublicznej Szkole Artystycznej Talent Kolektyw pod okiem swoich trenerów wokalnych: Julii Szwajcer i Marcela Ignaczaka. Ponad to uczęszcza do Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Łodzi gdzie brała udział w jego musicalu „Mean Grils” a sam Maciej Pawłowski, jest zarazem kierownikiem muzycznym największych musicali wystawianych w Polsce między innymi: „Grease”, „Les Miserables”, „Upiór w operze”, „Koty”, czy „Miss Saigon”.  Marzeniem Laury jest w przyszłości występować na własnych koncertach a także na wielkiej scenie Eurowizji.

Laura zaprosiła do wspólnego koncertowania swoich artystycznych przyjaciół: Julię Szwajcer, Alicję Górzyńską, Aleksandra Maląga, Oliwię Szydłowską, Zuzannę Kapuściak.

Julia Szwajcer - dyrektorka studio wokalnego Talent Kolektyw, gdzie szkoli wokalistów w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania. Julia to doświadczona wokalistka śpiewająca na scenach całej Polski od ponad 20 lat. Z wykształcenia pedagog i muzyk, autorka tekstów i kompozytorka, wokalistka sesyjna. Półfinalistka 5. edycji programu Mam Talent (z zespołem BOSO) i 3. edycji X-Factor. Była liderka i główna wokalistka zespołu BOSO. Swojego głosu udzielała w reklamach i wielu gościnnych projektach znanych artystów. Działa pod skrzydłami wytwórni Pierwszy Milion. Finalistka pierwszej edycji "The Four. Bitwa o sławę" w 2020 roku emitowanego w TV POLSAT. Julia uczy śpiewu naturalnego, pomaga uczniom odkryć swój potencjał i przełamać swoje słabości. Pracuje holistycznie z głosem, prowadzi szkolenia dla nauczycieli, lektorów, trenerów wokalnych.

Alicja Górzyńska (lat 15) jest ścisłą finalistką The Voice Kids 5. Śpiewu uczy się od czterech lat. Jest uczennicą drugiej klasy liceum w Łodzi, a dodatkowo kończy szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Na swoim koncie ma kilka nagród na konkursach krajowych i zagranicznych. Ma wiele planów  których nie chce  zapeszać. Marzenie… robić w życiu to, co tak kocha czyli śpiewać i zarażać tym innych. Chciałaby wydać swój pierwszy singiel a w przyszłości nagrać płytę.

Aleksander Maląg lat 13, uczy się w szkole podstawowej nr 169 w Łodzi na Złotnie. Uczestnik The Voice Kids 5. Doszedł też do ścisłego finału Szansy na sukces Eurowizja Junior 2022, jest ośmiokrotnym laureatem festiwalu " Łódzkie Skrzydła" (w tym roku I miejsce w najstarszej kategorii). Ukończył I stopień szkoły muzycznej. Poza muzyką warto podkreślić - jest zawodnikiem Sokoła Aleksandrów w piłce nożne. Jego zamiłowania to sport, muzyka, motoryzacja (kocha motocykle), militaria.

Oliwia Szydłowska swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat. Do jej  największych osiągnięć tanecznych należy dziewięciokrotne mistrzostwo świata w tańcu sportowym, w solo, duecie i mini formacji. W 2021 była razem z Artmovement półfinalistką programu MAM TALENT. Obecnie pracuje z dziećmi jako instruktorka i choreografka tańca jazzowego i modernu.

Zuzanna Kapuściak 8 lat trenowała wyczynowo gimnastykę artystyczną, zdobywając medale na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych (jest m.in. Mistrzynią Polski w Układach Zespołowych oraz finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce artystycznej). Od 2018 roku zajmuje się tańcem współczesnym - specjalizuje się w stylach jazz, modern i commercial. Jest między innymi mistrzynią świata IDF w formacji,  brązową medalistką w układzie solowym oraz wielokrotną medalistką na MP i ogólnopolskich konkursach tanecznych

Bilety w cenie 20 zł dostępne od poniedziałku 10 października w naszej siedzibie na ul. Długiej 41 A oraz w zakładce BILETY.