Logo
Loading

KONCERT NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI

22.07.2022

Sezon kulturalny 2022/2023 rozpoczniemy muzycznym wydarzeniem, które zwieńczy tegoroczne wakacje i nieco osłodzi powrót z urlopów i do szkół. Ostatniego dnia sierpnia zapraszamy na godz. 19:00 na koncert BARANOWSKI'ego.

Bilety już w sprzedaży.

BARANOVSKi to polski wokalista, pianista, kompozytor i autor tekstów. Był uczestnikiem czwartej edycji The Voice of Poland i dołączył do drużyny Tomsona i Barona. Solową karierę rozpoczął w 2018 roku i po niedługim czasie miał już na koncie radiowe przeboje i nominację do  do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku”.

Jesienią 2019 premierę miała jego debiutancka płyta pt. „Zbiór, w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat. Wydawnictwo przyniosło mu kolejne 3 nominacje do Fryderyków i uzyskało także status Złotej Płyty.

Z pewnością nie trzeba nikomu hitowego singla BARANOVSKIEGO „Lubię być z nią”. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do piosenki ma wielomilionowe wyświetlenia w sieci.

W październiku 2021,  ukazała się druga płyta BARANOVSKIEGO zatytułowana “BARANOVSKI 2”. Album ten jeszcze przed premierą stał się Złotą Płytą.