Logo
Loading

Koncert piosenek Kabaretu Starszych Panów

15.05.2023

Zapraszamy na ostatni przed wakacjami koncert w naszej sali widowiskowej.


Muzyczny Przybornik Jeremiego to spektakl muzyczny trojga wykonawców - Pawła Erdmana, śpiewaka, solisty Teatru Muzycznego w Łodzi oraz Anety i Konrada Salwińskich, którzy jako Duo Milonga rozwijają swe skrzydła w muzyce klasycznej, współczesnej, a także w tangu argentyńskim, łącząc dwa z pozoru zupełnie odległe światy – delikatne brzmienie harfy z wyrazistym, a zarazem lirycznym dźwiękiem akordeonu.

Artyści i artystka zaskakują mnogością barw i odcieni współbrzmień w autorskich aranżacjach utworów Jerzego Wasowskiego do niebanalnych tekstów Jeremiego Przybory. Projekt został przygotowany na Ogólnopolski Festiwal Jeremiego Przybory „Stacja Kutno” prezentuje zarówno najbardziej znane, jak i te mniej zapamiętane piosenki słynnych Starszych Panów w wersjach zbliżonych do oryginału, a niekiedy zupełnie odmienionych.

W wybuchowej mieszance poezji, żartu, liryzmu i tanga nie może zabraknąć „Jeżeli kochać”, „Inwokacji”, „Już kąpiesz się nie dla mnie” i … „Ballady z trupem”.

Bilety polecamy jako doskonały prezent na nadchodzący Dzień Matki. Przy zakupie prosimy zgłosić chęć otrzymania wejściówki w formie karnetu prezentowego.

bilety w sprzedaży od 17 maja
cena: 30 zł