Logo
Loading

Oferta kina dla placówek edukacyjnych - CZERWIEC

06.06.2022

Przygotowując ofertę kinową dla grup zorganizowanych szukamy najlepszych tytułów filmowych, których oglądanie będzie dla dzieci i młodzieży nie tylko świetną zabawą, ale także zainspirują je do rozmów, dzielenia się wrażeniami. Mamy nadzieję, że przyjazna przestrzeń kinowa w Starym Młynie stanie się dla młodych widzów miejscem bliskim, dobrze znanym, które będą w przyszłości wspominać z wypiekami na twarzy.


Co przygotowaliśmy na czerwiec?


Dla młodszych widzów:
- kolczasto-futrzastą animację „Jeżyk i przyjaciele”, czyli przygody Mila i Mędrka, które pokochają przedszkolaki i uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej, 
- pełen zwrotów akcji fabularny film „Detektyw Bruno”, który pozwala uwierzyć, że nawet rozkapryszony gwiazdor może zmienić się pod wpływem małoletniego fana. 

Uczniów starszych klas szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół ponadpodstawowych zapraszamy na filmy, które są świetnym punktem wyjścia do dyskusji o otaczającym nas świecie i mogą stać się doskonałym uzupełnieniem lekcji historii czy biologii.
Wśród propozycji filmowych znajdą Państwo:
- „Animal” – dokumentalna opowieść o nastolatkach, którzy podróżując po świecie próbują zrozumieć, dlaczego zwierzętom grozi wyginięcie,
- „Marzec ‘68” – poruszająca opowieść o miłości w czasach polityczno-społecznej zawieruchy,
- „Między dwoma światami” – o nierównościach społecznych na przykładzie sytuacji we współczesnej Francji. Kino problemu, które podsuwa wiele ważnych pytań, ź jak odnaleźć siebie i uciec przed ambicjami rodzica?
- „Piosenki o miłości” - delikatnie utkany obraz bliski młodym ludziom wchodzącym w świat dorosłych.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dla grup zorganizowanych!

OFERTA DO POBRANIA 

Niezmiennie zapraszamy do kontaktu i zapisów osobiście w MOK w Starym Młynie, ul. Długa 41 A oraz telefonicznie, pod nr. 42 716 26 18 wew. 1.
Na bardziej szczegółowe pytania odpowiedzą Państwu nasi instruktorzy: Michał Falk i Anna Perek-Kowalska.