Logo
Loading

Podsumowanie roku 2022

01.01.2023

To był pracowity i bardzo owocny rok. 
Wspaniali goście i gościnie, artystki i artyści. Wystawy, koncerty, warsztaty, spektakle, filmy i festiwale. Udało się w nowym miejscu zorganizować wszystkie flagowe wydarzenia i konkursy, które miały w MOKu wieloletnią historię. Świętowaliśmy jubileusze. Pozyskaliśmy blisko 500 tysięcy złotych środków zewnętrznych na rozwój potencjału wielofunkcyjnej sali widowiskowej. Powstały nowe grupy taneczne, teatralne, redakcja gazety młodzieżowej i... po wieloletniej przerwie - kino. Otworzyła się również Młynek Kawiarnia .To tylko wycinek działań z minionego roku.

Wiemy, że jakości nie mierzy się ilością, ale 20 tysięcy osób, które odwiedziły nową siedzibę MOKu w 2022 roku, korzystając z oferty to duży sukces.  W tym blisko 12 tysięcy to widownia kina.

Przed nami jeszcze wiele wyzwań i wiele do poprawy, ulepszania i rozwijania. Jednak czujemy, że obraliśmy dobry kierunek. Przed nami kolejny rok wyzwań i pracy dla lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że już od początku 2023 będziemy Was zaskakiwać i dawać dużo dobrych emocji.

Dziękujemy, że jesteście naszą publicznością, przyjaciółmi i krytykami. Dziękujemy, że kultura i sztuka jest dla Was tak samo ważna jak dla nas. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Ekipa MOK w Starym Młynie 


Galeria