Logo
Loading

Recital Lecha Dyblika

05.09.2022

W imieniu organizatora: Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zgierzu, serdecznie zapraszamy na recital Lecha Dyblika, który odbędzie się na naszej sali widowiskowej 13 września, o godz. 18:00.

Lech Dyblik – aktor i pieśniarz. Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów drugoplanowych. Przez lata wystąpił w kilkudziesięciu spektaklach, filmach oraz serialach telewizyjnych. Większość kojarzy Aktora z roli Badury ze "Świata według Kiepskich”. Lech Dyblik grał m. in. we "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Drogówce", "Malowanym ptaku", "Ziarnie prawdy", "Wołyniu". W 2022 roku zobaczymy go w serialu "Wielka woda", a w roku 2023 w filmie "Magiczny kwiat paproci". 

Aktor jest także pieśniarzem - w 2011 roku wydał płytę "Bandycka dusza", rok później - "Dwa brzegi". Muzyka jest Jego pasją. Uwielbia śpiewać, jest wielbicielem odeskiej muzyki bandyckiej. Swoich spotkań z publicznością nie traktuje jako występ, tylko jako okazję do rozmowy. W Zgierzu wystąpi z recitalem piosenki poetyckiej. Serdecznie zapraszamy!

Bezpłatne wejściówki w formie papierowej będą do odbioru w Starym Młynie od wtorku 6 września, od godz. 9:00, natomiast pula dostępna poprzez system elektorniczny: https://bilety.starymlynzgierz.pl/ - tego samego dnia, ale od godz. 17:00.

ZAPRASZAMY!