Logo
Loading
29 08 2023

Repertuar wrzesień 2023

Poznajcie wrześniowy repertuar! Będzie sporo kina uwikłanego w wielką politykę, ale i o uwikłanych w relacje miłosne. Nie zabraknie także ciekawych propozycji dla najmłodszych. 


Oto krótkie zapowiedzi zbliżających się seansów:

▪️ Ukryta sieć – premiera polskiego thrillera na podstawie powieści Jakuba Szamałka. Młoda dziennikarka prowadzi śledztwo, które może wstrząsnąć nie tylko jej rodziną, ale całym krajem. W rolach głównych: Magdalena Koleśnik, Andrzej Seweryn i Piotr Trojan.

▪️ Reality – objawienie Berlinale z rewelacyjną Sydney Sweeney (gwiazda serialu „Euforia”) w roli głównej. Kameralny thriller, którego scenariusz oparto na nagraniach prawdziwego przesłuchania pracowniczki rządowej przez agentów FBI.

▪️ Pierwszy dzień mojego życia – włoska komedia o tym, co by było, gdybyśmy mogli zobaczyć nasze życie bez nas.

▪️ Raport Pileckiego – Żołnierz AK, rotmistrz Witold Pilecki z narażeniem życia celowo daje się aresztować, by zostać osadzonym w obozie koncentracyjnym Auschwitz. Po 947 dniach w obozowej niewoli i brawurowej ucieczce pisze raporty, w których podejmuje próbę informowania świata o Holokauście.

▪️ Teściowie 2 – kontynuacja jednej z najlepszych komedii ostatnich lat. Komiczno-ironiczna opowieść o małżeńskich kłopotach z Mają Ostaszewską, Izabelą Kuną i Adamem Woronowiczem w rolach głównych.

▪️ Niezniszczalni 4 – W ręce terrorystów wpada broń masowej zagłady o mocy zdolnej zniszczyć całą planetę. Co z tego wyniknie, gdy do akcji wkroczą: Jason Statham, Sylvester Stallone i Dolph Lundgren? Szykujcie się na szybką akcję!

▪️ Ulmowie. Błogosławiona rodzina – Ten film powstawał 20 lat! W niedzielę 10 września odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów. Warto poznać losy rodziny, która za pomoc Żydom podczas II wojny światowej zapłaciła najwyższą cenę.

Pokazy specjalne:
▪️ André Rieu. Miłość mieszka pośród nas – we wrześniu jeszcze dwukrotnie zaprosimy Was na wyjątkowy koncert pełen wzruszeń.

▪️ Piosenki o miłości – pokaz specjalny z udziałem twórców filmu. Szczegóły wkrótce!

▪️ Silent Twins – w ramach Kina Konesera zobaczymy najnowszy film Agnieszki Smoczyńskiej. Filmem opowiadającym o bliźniaczkach, które postanowiły zamilknąć, reżyserka udowadnia niezwykłą wrażliwość i wyobraźnię filmową. Zdecydowanie pod dyskusję!

A dla młodych widzów i całych rodzin?


▪️ O psie, który jeździł koleją – poruszająca opowieść o przyjaźni małej dziewczynki i psa-podróżnika, który swoją odwagą i przywiązaniem zdobywa serca bohaterów filmu… i widzów w każdym wieku!

▪️ Najlepsze urodziny Królika Karola – huczne świętowanie 5. urodzin tytułowego królika stoi pod znakiem zapytania. Czy przyjęcie odbędzie się zgodnie z planem? Animacja stworzona z myślą o najmłodszych kinomanach.

▪️ Lassie. Nowe przygody – Kto nie zna historii pięknego owczarka Collie łapa… ups, ręka w górę! Nowe przygody porwą wszystkich wielbicieli opowieści o czworonogach.

▪️  Kosmici w mojej szkole – W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego nastolatka. Jak potoczy się misja dzielnych kosmitów?

Bilety jak zwykle dostępne na https://bilety.starymlynzgierz.pl/ i w kasie kina. Do zobaczenia!
Zachęcamy także do zakupu voucherów. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w kasie kina. 
Regulamin VOUCHERÓW 

Regulamin KINA