Logo
Loading

Ruszają projekcje filmowe w Starym Młynie

25.02.2022

Wszyscy czekaliśmy na ten moment! Dzisiaj już z całą pewnością możemy ogłosić, że jesteśmy gotowi, by  w naszej wielofunkcyjnej sali widowiskowej na stałe zagościło tak bardzo przez zgierzan i zgierzanki wyczekiwane KINO.

W Starym Młynie projekcje będą odbywać się trzy dni w tygodniu: w każdy czwartek i piątek po południu (po dwie projekcje), a także w niedzielę (cztery projekcje). Godziny okołopołudniowe ostatniego dnia tygodnia rezerwujemy na ofertę familijną, dlatego tak będziemy się starali dobierać repertuar, by były to filmy dla dzieci.

Oczywiście oprócz stałych dni będziemy też od czasu do czasu proponować projekcje na specjalne okazje. Najbliższe - już 8 marca, z okazji Dnia Kobiet. 

Dotychczas podpisane z dystrybutorami umowy pozwalają na to, by dać Państwu nowości, filmy z oferty premierowej. Będziemy nawiązywać kolejne współprace i wzbogacać repertuar kina w Starym Młynie. 

Bilety będą w następujących cenach:

- 20 zł normalny

- 16 zł ulgowy (przysługuje dzieciom do lat 6, dzieciom i młodzieży szkolnej do ukończenia szkoły średniej, za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej)

- 18 zł studencki i seniorski (przysługuje studentom_tkom za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji emeryta_tki / rencisty_tki)

Bilety będą sprzedawane przed seansem w Starym Młynie. 

Wiemy, że czekacie Państwo na internetową sprzedaż biletów, dlatego spieszymy z informacją, że na pewno ruszy ona w marcu br. Jesteśmy na końcowym etapie spinania naszego systemu biletowego z operatorem płatności internetowych oraz doprecyzowujemy kwestie formalno-prawne. Może się jednak zdarzyć nie uda nam się zapewnić Państwu takiej formy zakupu biletów już w pierwszym tygodniu funkcjonowania kina. Robimy wszystko co w naszej mocy, by udało się to jak najszybciej. 

Zatem zapraszamy do kina w Starym Młynie już od 3 marca. Liczymy, że repertuar, który przygotowaliśmy przypadnie Państwu do gustu. Zapewniamy też, że jakość dźwięku i obrazu będą naprawdę satysfakcjonujące. 

Do zobaczenia!