Logo
Loading

Spektakl komediowy "Sklep z facetami"

16.02.2023

Zastanawiacie się jaki prezent kupić z okazji Dnia Kobiet? My polecamy świetny spektakl komediowy Teatru OLD TIMERS GARAGE w gwiazdorskiej oprawie, pt. "Sklep z facetami". Gramy go już 18 marca br. o godz. 18:00. W dniu 16 lutego rusza sprzedaż biletów.

Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, gdyby nie wsparcie młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do „sklepu z facetami”. Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość? Jesteś ciekaw co się zmieniło w ludzkiej mentalności od czasów ekranizacji „Czterdziestolatka” Jerzego Gruzy? Lubisz się śmiać? W takim razie ten spektakl jest dla Ciebie.

Reżyseria / Tekst: Patrycja Szczepanowska
Konsultacja artystyczna: Wojciech Adamczyk
Muzyka: Szymon Suchoń
Scenografia: Zofia Baranowska
Obsada: Patrycja Szczepanowska, Katarzyna Chorzępa, Piotr Wątroba 

KATARZYNA CHORZEPA - aktorka

Absolwentka studia teatralnego przy Teatrze Maska w Rzeszowie, Lart Studio w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie na kierunku aktorstwo dramatyczne.

Sympatię widzów zyskała jedną z filarowych postaci serialu "Na wspólnej", rolą Elizy. Znana również z drobniejszych ról w serialach takich jak min. "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Barwy szczęścia"

Debiutowała na deskach Teatru IMKA w Warszawie. Obecnie aktorkę można oglądać w Teatrze Kwadrat w Warszawie w „Medium” w reż. Andrzeja Nejmana jak również w Krakowie w Teatrze VARIETE.

PATRYCJA SZCZEPANOWSKA -  aktorka, reżyserka, scenarzystka i producentka

W 2002 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Zagrała kilkadziesiąt ról filmowych i teatralnych. Popularność zyskała dzięki wiodącym rolom w serialach telewizyjnych: „Lokatorzy”,”Plebania”, „U fryzjera”. 

Współpracowała z licznymi scenami teatralnymi w Polsce, min. z Teatrem Polonia w Warszawie oraz z Teatrem na Woli. Zagrała Julię w kultowym, nagradzanym spektaklu”Miss Hiv”reż. Macieja Kowalewskiego. Obecnie film „Dzik” reż. Damian Lu Wenta i Łukasz Chojecki, w którym gra główną kobieca rolę dostaje się z sukcesami na kolejne festiwale filmowe.  Aktorkę można oglądać również na deskach warszawskiego Och Teatru w „Prapremierze Dreszczowca” oraz na katowickiej scenie Old Timers Garage w „Żonie do adopcji”. Wciela się w rolę Marzeny.

PIOTR WĄTROBA - aktor

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Zagrał główną rolę w serialu "Art-B. Made in Poland" w reżyserii nominowanej do Oscara - Anety Kopacz. Film "Dzik" w którym zagrał jedną z pierwszoplanowych ról z sukcesami dostaje się na kolejne festiwale filmowe. 

Ma na koncie liczne występy w serialach: "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia", "Stulecie winnych". Współpracował z takimi reżyserami teatralnymi jak m.in. Monika Strzępka czy Waldemar Zawodziński. Aktualnie gra główną rolę - Alberta Starskiego - w pierwszej teatralnej adaptacji kultowego filmu Juliusza Machulskiego pt. "Seksmisja".

KONSULTANT ARTYSTYCZNY PROJEKTU, WOJCIECH ADAMCZYK

Reżyser teatralny i telewizyjny, aktor, wykładowca Wydziału Reżyserii Warszawskiej Akademii Teatralnej (od 1993 r.). Reżyser hitowych seriali komediowych min. „Ranczo”, „Miodowe Lata”, „Dziewczyny ze Lwowa”, ”Rodzina zastępcza”, „Tata a Marcin powiedział”. Reżyserował na scenach w Polsce i za granicą. Związany min. ze scenami warszawskimi: Teatrem Ateneum i Teatrem Syrena oraz z muzycznym Teatrem w Łodzi. Zdobywca licznych nagród.

cena biletu: 50 zł/os.

ZAPRASZAMY!


Galeria