Logo
Loading

Walentynkowy koncert Janusza Radka

06.01.2024

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie tego dnia niż koncert w Starym Młynie.

Serdecznie zapraszamy już 14 lutego na  Walentynkowy koncert w wykonaniu Janusza Radka. Bilety w cenie 70 zł sprzedajemy od poniedziałku 8 stycznia, od godz. 9:00. 

Janusz Radek to niekwestionowany król liryki, nie tylko krakowskiej, a także mistrz charakterystycznych i wyjątkowych interpretacji. To także miłośnik sportu, pieszych wędrówek, niepraktykujący historyk i aktywny mąż i tata. Od 30 lat obecny na scenie, na której nie tylko muzyką i unikalnym głosem, ale także inteligentnym dialogiem i pełnym dystansu żartem tworzy wyjątkową i pełną emocji atmosferę. Wydał 9 płyt z czego 3 pokryły się złotem. Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne.

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki.

Dzięki muzycznej różnorodności, Januszowi za każdym razem udaje się poruszyć widzów znużonych banałem, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w muzyce szukają wyjątkowych emocji i oryginalności.


Zapraszamy, bez względu na to w kim i czy w ogóle jesteście zakochani/zakochane. Wystarczy miłość do muzyki!