Logo
Loading

Walentynkowy koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarków

15.01.2023

Serdecznie zapraszamy na specjalny koncert walentynkowy w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarków.

Rodzice są zawodowymi śpiewakami operowymi:
- Iwona Kaczmarek - sopran,
- Piotr Kaczmarek - tenor
- oraz dwóch niezwykle utalentowanych
synów, obdarzonych przepięknymi głosami - Adam - baryton i Wojciech - baryton.
Śpiewająca Rodzina Kaczmarków w swoim niezwykle bogatym repertuarze posiada wiele znanych arii i duetów z opery i operetki, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej, przeboje muzyki filmowej, oraz okazjonalnie - pieśni patriotyczne i religijne.
W Zgierzy usłyszymy repertuar nawiązujący do święta zakochanych.

Spraw swojej ukochanej lub swojemu ukochanemu piękną muzyczną niespodziankę. Zapraszamy! Sprzedaż biletów (w cenie 70 zł/os.) ruszy we wtorek 17 stycznia o godz. 10:00 - online oraz w kasie Starego Młyna.


IWONA KACZMAREK, jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno-aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała w partii tytułowej opery G. Verdiego „Aida”. W swoim repertuarze posiada role w operach m.in.: Tosca, Hrabina, Halka, Trubadur oraz partie w następujących operetkach: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza. Występuje gościnnie na terenie całego kraju, śpiewając zarówno repertuar klasyczny, jak i estradowy. Jest obdarzona głosem o charakterystycznej, przepięknej i ciepłej barwie. Jej umiejętności wokalne pozwalają na wykonywanie bardzo szerokiego repertuaru: od pieśni poprzez musicale, operetki, aż po klasyczną „Wielką” operę w największych metropoliach w kraju i na świecie.

PIOTR KACZMAREK - tenor W 2000 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno-aktorskim. Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi. Od 2000 roku współpracuje jako pierwszy tenor z Reprezentacyjnym Zespołem Wojska Polskiego w Warszawie. Występuje w filharmonii warszawskiej, katowickiej, krakowskiej, rzeszowskiej i koszalińskiej. Wiele razy występował w TVP.

ADAM KACZMAREK - baryton. Urodził się 9 lutego 2003 roku. Muzyka jest z nim od urodzenia. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są znanymi w kraju i poza jego granicami zawodowymi śpiewakami operowymi. Adam wykonuje piosenki zarówno z repertuaru klasycznego, jak i estradowego. W programie telewizyjnym „Mam talent” (w 2016 r.) odniósł niebywały sukces. Obdarzony jest przepięknym głosem o niespotykanej barwie. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów scenicznych. Występuje sam, z bratem Wojciechem i oczywiście ze swoimi rodzicami, tworząc wspaniały zespół Śpiewającej Rodziny Kaczmarków.

WOJTEK KACZMAREK - baryton. Urodził się 25 lutego 1999 roku. Pochodzi z muzycznej rodziny, w której zarówno dziadkowie, jak i rodzice są zawodowymi śpiewakami operowymi. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczął już w przedszkolu. Po mutacji dysponuje przepięknym głosem – barytonem o niespotykanej barwie. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego, jak i estradowego. Ma wiele scenicznych sukcesów. W programie telewizyjnym „Mam talent” w 2016 roku odniósł niebywały sukces. W styczniu 2017 r. nagrał wspólnie z bratem Adamem debiutancką płytę „Marzenia się spełniają”, a w październiku „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie” oraz płytę z kolędami „Cicha noc”. Śpiewanie chce kontynuować także w przyszłości. Pragnie ukończyć studia muzyczne, aby pod okiem wybitnych muzyków doskonalić swój głos.


Galeria