Logo
Loading

Warsztaty Legalnej Kultury i Netflixa

25.07.2023

W imieniu Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu przekazujemy informację o bardzo ciekawych warsztatach! 

Nakręć się na przyszłość!

Masz między 18 a 26 lat? Praca w branży filmowej czeka na Ciebie! Jeśli chcesz sprawdzić na czym polega praca przy produkcji filmu lub serialu weź udział w dwudniowych warsztatach Nakręć się na przyszłość! organizowanych przez KIPA i Netflix. 


Sfilmuj siebie. Nagraj 2 minutowy film, w którym opowiesz nam o sobie oraz o swoich marzeniach i dlaczego chcesz pracować w filmie. 

Dla nas nie ma znaczenia skąd jesteś i jakie masz umiejętności. Pracę w filmie może znaleźć każdy, bo każdy z ponad 100 zawodów filmowych wymaga innych predyspozycji. Daj sobie szansę, wypełnij ankietę zgłoszeniową i załącz do niej nagrany film i zgłoś chęć udziału w bezpłatnych warsztatach!

Do udziału w warsztatach zostanie zaproszonych 140 osób z 7 województw, z które poznają podstawowe reguły produkcji audiowizualnej oraz rodzaje zawodów filmowych. W branży filmowej pracują nie tylko reżyserzy, aktorzy, scenarzyści i producenci. Dzięki warsztatom sprawdzisz jakie zawody filmowe są w zasięgu ręki - aby je wykonywać należy jedynie odpowiednio się przeszkolić i zdobyć praktyczne doświadczenie. 

Warsztaty w województwie łódzkim odbędą się, w dniach 9 i 10 września, w Zgierzu.


Spośród uczestników warsztatów wyłonimy 21 osób, po 3 z każdego województwa, które zostaną zaproszone do udziału w plenerach Film Spring Open w dniach 10-19 października w Krakowie. W ramach plenerów pod skrzydłami mentorów zrealizujecie swoje pierwsze krótkie filmy, których tematem będzie praca na planie filmowym. 

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wszystkie informacje o projekcie oraz dostęp do ankiety znajdziecie na stronie https://crezgierz.edu.pl/ strony oraz na stronie www.kipa.pl ; więcej informacji pod numerem tel.: 516 677 637


Galeria