Logo
Loading

Wrześniowy numer Cebuli

25.09.2023

W Starym Młynie i jeszcze w kilku punktach w Zgierzu można znaleźć zieloną Cebulę, czyli najnowszy numer na wrzesień-październik.
Co w tym numerze?

Na cebulowych stronach znajdziecie troszkę recenzji, które być może zachęcą Was do obejrzenia filmu "Barbie" lub wkroczenia do pasjonującego świata gry Rim World. Dowiecie się także jak powstawała wystawa "Sąsiedzi. Oblicza Miasta Tkaczy", którą w wakacje można było oglądać w Galerii Sztuki Starego Młyna. Kontynuujemy także cykl wywiadów z ludźmi pełnymi pasji - tym razem Julia Słomka rozmawiała z Zofią Kurowską - młodą aktorką i wokalistką ze Zgierza. A skoro o pasji mowa, to zachęcamy do lektury tekstu o wulgaryzmach. Wiadomo, szewska pasja musi znaleźć jakieś ujście. ;)

Na ostatniej stronie znajdziecie komiks Ali Ślaskiej - mamy nadzieję, że jeśli akurat poszliście do nowej szkoły, to nie dzielicie doświadczeń z bohaterami komiksu. W numerze także trochę wiedzy o mobilnej łączności, łączności ze swoją pasją, tekst o pokarmach, których nie warto serwować pupilom, wykreślanka, kulinaria i porcja poezji. 

Okładka numeru to efekt twórczej pracy naszych Czytelników. W graficzną całość zebrał rysunki Janek Andrzejczak. 

Miłej lektury!