Logo
Loading

Życzenia świąteczne

27.12.2021

Cały zespół Miejskiego Ośrodka Kultury w Starym Młynie - instruktorzy i instruktorki, pracownice administracji oraz dyrekcja składają Państwu najlepsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was czas spokoju, odpoczynku i pozytywnej refleksji. Czas spędzony z ważnymi osobami i dobrej atmosferze. 

Na nadchodzący 2022 rok życzmy wszystkim optymizmu, nadziei, że świat będzie coraz lepszy a wartości humanizmu zawsze będą priorytetowe.

Dla nas Nowy Rok to z pewnością przestrzeń ogromnych wyzwań, mierzenia się ze zmianą, budowania marki Stary Młyn i przede wszystkim - jak najlepszej oferty dla Was - zgierzan i zgierzanek. Liczmy na współpracę, stały kontakt i dzielnie się Waszymi refleksjami po to, by MOK w Starym Młynie stał się ważnym miejscem na regionalnej mapie kultury. Dowodem na to, że mamy ogromny do tego potencjał niech więc będzie "Pastorałka '21" przygotowaną przez MuZgową Orkiestrę Kolędującą - czyli związanych ze zgierskim MOKiem muzyków, wokalistki, artystów i artystki. Radosnego świętowania!

https://youtu.be/cFPQsdD4xCw